Home 2016 czerwiec Igrzyska Szkolne

Igrzyska Szkolne

Drukuj

7.06.2016 na boisku KS Budowlani przy ul. Krasińskiego odbyły się III Igrzyska Młodzieży Szkolnej Miasta Lublin w Rugby Tag (Mistrzostwa Szkół Podstawowych), których wzięło udział 16 zespołów (6 dziewcząt, 10 chłopców).

Zawody już na stałe weszły do sportowego kalendarza szkół podstawowych naszego miasta, a poziom sportowy zawodów wzrasta z roku na rok.

Wyniki rywalizacji

Chłopcy
Grupa A    
            
1. SP 30                
2. SP 34                
3. SP 40                
4. SP 43                
5. SP 14                

Grupa B
1. SP 3    
2. SP 38
3. SP 23
4. SP 32
5. SP 7

Grupa A
SP 34 – SP 14     1:1
SP 40 – SP 43     5:0
SP 14 – SP 30     3:2
SP 43 – SP 34    1:3
SP 30 – SP 43     5:0
SP 34 – SP 40     1:1
SP 43 – SP 14     0:3
SP 40 – SP 30     0:0
SP 30 – SP 34     2:0
SP 14 – SP 40     3:2

Tabela
1. SP 14        4    7    10:5    
2. SP 30        4    5    9:3
3. SP 40        4    4    8:4
4. SP 34        4    4    5:5
5. SP 43        4    0    1:16

Grupa B
SP 38 – SP 7     2:2
SP 23 – SP 32    3:0
SP 7 – SP 3     0:4
SP 32 – SP 38     3:1
SP 23 – SP 7     2:2
SP 3 – SP 32     3:0
SP 38 – SP 23     2:3
SP 23 – SP 3    1:2
SP 32 – SP 7    1:0
SP 3 – SP 38     4:1

Tabela
1. SP 3        4    8    13:2
2. SP 23        4    5    9:6
3. SP 32        4    4    4:7
4. SP 7        4    2    4:9
5. SP 38        4    1    6:12

Półfinały
SP 40 – SP 7    6:0
SP 34 – SP 32    2:1
SP 14 – SP. 23    4:0
SP 30 – SP 3    2:1

O miejsca 9-10    SP 43 – SP 38    1:2 (1:1)
O miejsca 7-8    SP 7 – SP 32    1:0
O miejsca 5-6    SP 40 – SP 34    2:3
O miejsca 3-4    SP 23 – SP 3    3:1
O miejsca 1-2    SP 14 – SP 30    2:1

Klasyfikacja końcowa
1. SP 14 (opiekun Przemysław Chudzik)
2. SP 30 (opiekun Wojciech Pojęta)
3. SP 23 (opiekunowie Paweł Janowski, Przemysław Wieczorek)
4. SP 3   (opiekun Agnieszka Adamczyk-Syta)
5. SP 34 (opiekun Mirosław Kwiatkowski)
6. SP 40 (opiekun Jarosław Sierocki)
7. SP 7   (opiekun Krzysztof Stepanów)
8. SP 32 (opiekun Sławomir Goździcki)
9. SP 38 (opiekun Andrzej Wilczyński)
10. SP 43 (opiekun Marek Dachno)

Dziewczęta
SP 40 – SP 43     3:0
SP 7 – SP 38     3:0
SP 23 – SP 30    3:0
SP 43 – SP 30     1:0
SP 38 – SP 23     0:3
SP 40 – SP 7    5:0
SP 7 – SP 43    0:0
SP 23 – SP 40    0:4
SP 30 – SP 38    1:1
SP 43 – SP 38     3:0
SP 40 – SP 30     5:0
SP 7 – SP 23    0:1
SP 23 – SP 43     3:2
SP 30 – SP 7     0:1
SP 38 – SP 40     1:7

Tabela
1. SP 40         5    10    24:1    (opiekun Tomasz Piasecki)
2. SP 23        5    8    10:6    (opiekunowie Paweł Janowski, Przemysław Wieczorek)
3. SP 43        5    5    6:6    (opiekunka Iwona Pakdosz)
4. SP 7        5    5    4:6    (opiekun Krzysztof Stepanów)
5. SP 30        5    1    1:11    (opiekun Wojciech Pojęta)
6. SP 38        5    1    2:17    (opiekun Dariusz  Harasymiuk)

 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar









Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj226
Wczoraj390
W tym tygodniu1771
W tym miesiącu3462
Łącznie1703613