Home Aktualności Juniorzy Grand Prix Rugby 7

Grand Prix Rugby 7

Drukuj

Juniorzy i kadeci starowali w Grand Prix Rugby 7.
Oba turnieje odbyły się w Łodzi w ostatnią niedzielę na stadionie KS Budowlanych. Juniorzy naszego klubu zajęli 6 miejsce.

Wyniki

Budowlani Lublin – Husar Bolesławiec    15:12
KS Budowlani Łódź – Budowlani Lublin     33:0
Budowlani Lublin – Legia Warszawa     19:21

Finał o VII miejsce
Rugby Białystok – Husar Bolesławiec     14:17

Finał o V miejsce

Ogniwo Sopot – Budowlani Lublin         17:12

Finał o III miejsce

KS Budowlani Łódź – Legia Warszawa     15:10

Finał o I miejsce

Juvenia Kraków – Orkan Sochaczew         14:17

Klasyfikacja końcowa
1.RC Orkan Sochaczew      
2.Juvenia Kraków               
3.KS Budowlani Łódź         
4.Legia Warszawa             
5.Ogniwo Sopot                 
6.Budowlani Lublin            
7.Husar Bolesławiec          
8.Rugby Białystok             

Skład (w nawiasie ilość zdobytych punktów):
Dominik Tomaszewski (10), Adrian Jóźwiak (10), Aleksander Mucha (16), Gabriel Brożek (5), Stanisław Wojciechowski (5), Karol Sałatka, Aleksander Moczulski, Mateusz Kozaczuk, Patryk Walkowski, Kacper Pycka, Paweł Siedlecki.

Kadeci uplasowali się na miejscu 4.
Budowlani Lublin – Skra Warszawa         55:0
Budowlani Lublin – Pogoń Siedlce         12:5
Arka Gdynia – Budowlani Lublin         5:28

Półfinały
Legia Warszawa – Juvenia Kraków         21:14
Budowlani Lublin – Orkan Sochaczew     0:14

Finał o X miejsce
Husar Bolesławiec – Skra Warszawa     12:10

Finał o VIII miejsce

Arka Gdynia – BBRC Łódź         36:0

Finały o V miejsce
Pogoń Siedlce – Ogniwo Sopot         17:5
KS Budowlani Łódź – Ogniwo Sopot         22:0
KS Budowlani Łódź – Pogoń Siedlce         24:0

Finał o III miejsce
Juvenia Kraków – Budowlani Lublin     31:0

Finał o I miejsce
Legia Warszawa – Orkan Sochaczew     0:10

Klasyfikacja końcowa
1. RC Orkan Sochaczew                   
2. Legia Warszawa                            
3. Juvenia Kraków                             
4. Budowlani Lublin                           
5. KS Budowlani Łódź                        
6. Pogoń Siedlce                               
7. Ogniwo Sopot                                
8. Arka Gdynia                                   
9. BBRC Łódź                                    
10. Husar Bolesławiec                         
11. Skra Warszawa                                

Skład (w nawiasie ilość zdobytych punktów):
Krystian Litke (56), Jan Panasiewicz (20), Jakub Dec (15), Jakub Jakub Zyśko (10), Sylwester Gąska (10), Paweł Targoński (5), Damian Harasymiuk (5), Jakub Burakiewicz (5), Przemysław Gilas, Maksymilian Rudy, Jakub Hofman, Jakub Siczek.


 

Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj20
Wczoraj179
W tym tygodniu1531
W tym miesiącu4530
Łącznie1648886