Home Aktualności Maj 2018 Zwycięstwo w Krakowie

Zwycięstwo w Krakowie

Drukuj

KSBJuveniaJuvenia Kraków – Budowlani Lublin 18:36 (5:21)

Pierwsza część meczu, to bardzo dobra gra naszej drużyny. Nareszcie trener Stanisław Więciorek był zadowolony z realizacji taktyki opracowanej na mecz. Stąd wysokie prowadzenie do przerwy 21:5.

W drugiej części zawody się wyrównały. W pewnym fragmencie meczu lublinianie zmuszeni byli grać w 13, po otrzymanych dwóch żółtych kartkach. Pomimo takiego osłabienia, ambicja wzięła górę i nasi zdobyli przyłożenie.

Kolejne pięciopunktowe zwycięstwo przybliża naszą drużynę do awansu do czołowej szóstki drużyn ekstraligi, która jesienią będzie walczyć o medale mistrzostw Polski. Zwraca uwagę powrót do składu, po blisko dwuletniej przerwie, doświadczonego zawodnika Pawła Niedziółki, który dzisiaj wystąpił po raz 92. Życzymy Pawłowi szybkiego awansu do "Klubu Stu”.

Skład:
Olekksij Novikow (Dawid Polak), Oleksandr Khomenko (Michał Majcher), Robizon Kelberashwili (Oskar Rudziński), Wojciech Król, Bartłomiej Jasiński (Paweł Niedziółka), Michał Musur, Bartłomiej Daszczyk  (Tomasz Zduńczuk), Piotr Wiśniewski, Jakub Bobruk, Vladyslav Adezhynyk, Piotr Skałecki (Piotr Psuj), Artem Kułyk, Jakub Kamiński, Stanisław Kasprzak (Maciej Borówka), Maciej Grabowski.

Punkty:
Artem Kulyk 11,
Piotr Wiśniewski 5,
Jakub Bobruk 5,
Jakub Kamiński 5
Maciej Grabowski 5,
Maciej Borówka 5. 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar
Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj88
Wczoraj101
W tym tygodniu274
W tym miesiącu2016
Łącznie1715679