Home Terminarz meczów

Terminarz Ekstraliga 2018

Drukuj

Kalendarz Ekstraligi sezon 2018

Faza I – Rozgrywki w Grupach A i B

31.03.2018 – I Kolejka

Grupa A

Budowlani Łódź S.A. – KS Budowlani Łódź
RC Arka Gdynia – RC Orkan Sochaczew
RC Lechia Gdańsk – pauza

Grupa B
KS Budowlani Lublin RzKS Juvenia Kraków

MKS Ogniwo Sopot – OKS Skra Warszawa
MKS Pogoń Siedlce – pauza

07/08.04.2018 – II Kolejka

Grupa A

RC Orkan Sochaczew – Budowlani Łódź SA
RC Arka Gdynia – RC Lechia Gdańsk
KS Budowlani Łódź – pauza

Grupa B
KS Budowlani Lublin – pauza

OKS Skra Warszawa – RzKS Juvenia Kraków
MKS Ogniwo Sopot – MKS Pogoń Siedlce

14/15.04.2018 – III Kolejka

Grupa A

RC Lechia Gdańsk – KS Budowlani Łódź
Budowlani Łódź SA – RC Arka Gdynia
RC Orkan Sochaczew – pauza

Grupa B
KS Budowlani Lublin – MKS Ogniwo Sopot
(mecz przełożony na 23.06.2018)
MKS Pogoń Siedlce – OKS Skra Warszawa
RzKS Juvenia Kraków – pauza

21/22.04.2018 – IV Kolejka

Grupa A

Budowlani Łódź SA – RC Lechia Gdańsk
KS Budowlani Łódź – RC Orkan Sochaczew
RC Arka Gdynia – pauza

Grupa B
MKS Pogoń Siedlce – KS Budowlani Lublin

MKS Ogniwo Sopot – RzKS Juvenia Kraków
OKS Skra Warszawa – pauza

28/29.04.2018 – V Kolejka

Grupa A

RC Arka Gdynia – KS Budowlani Łódź
RC Orkan Sochaczew – RC Lechia Gdańsk
Budowlani Łódź SA – pauza

Grupa B
KS Budowlani Lublin – OKS Skra Warszawa

RzKS Juvenia Kraków – MKS Pogoń Siedlce
MKS Ogniwo Sopot – pauza

05/06.05.2018 – VI Kolejka

Grupa A

KS Budowlani Łódź – Budowlani Łódź SA
RC Orkan Sochaczew – RC Arka Gdynia
RC Lechia Gdańsk – pauza

Grupa B
RzKS Juvenia Kraków –  KS Budowlani Lublin

OKS Skra Warszawa – MKS Ogniwo Sopot
MKS Pogoń Siedlce – pauza

26/27.05.2018 – VII Kolejka

Grupa A

Budowlani Łódź SA – RC Orkan Sochaczew
RC Lechia Gdańsk – RC Arka Gdynia
KS Budowlani Łódź – pauza

Grupa B
KS Budowlani Lublin – pauza

RzKS Juvenia Kraków – OKS Skra Warszawa
MKS Pogoń Siedlce – MKS Ogniwo Sopot

02/03.06.2018 – VIII Kolejka

Grupa A

KS Budowlani Łódź – RC Lechia Gdańsk
RC Arka Gdynia – Budowlani Łódź SA
RC Orkan Sochaczew – pauza

Grupa B
MKS Ogniwo Sopot – KS Budowlani Lublin

OKS Skra Warszawa – MKS Pogoń Siedlce
RzKS Juvenia Kraków – pauza

09/10.06.2018 – IX Kolejka

Grupa A

RC Lechia Gdańsk – Budowlani Łódź SA
RC Orkan Sochaczew – KS Budowlani Łódź
RC Arka Gdynia – pauza

Grupa B
KS Budowlani Lublin – MKS Pogoń Siedlce

RzKS Juvenia Kraków – MKS Ogniwo Sopot
OKS Skra Warszawa – pauza

16/17.06.2018 – X Kolejka

Grupa A

KS Budowlani Łódź – RC Arka Gdynia
RC Lechia Gdańsk – RC Orkan Sochaczew
Budowlani Łódź SA – pauza

Grupa B
OKS Skra Warszawa – KS Budowlani Lublin

MKS Pogoń Siedlce – RzKS Juvenia Kraków
MKS Ogniwo Sopot – pauza

Faza II - Rozgrywki w Grupach Mistrzowskiej i Trophy

15/16.09.2018 – I Kolejka
22/23.09.2018 – II Kolejka
29/30.09.2018 – III Kolejka
06/07.10.2018 – IV Kolejka
13/14.10.2018 – V Kolejka
20/21.10.2018 – VI Kolejka

03/04.11.2018 – Półfinały, Baraż

10.11.2018 – Finał




 

Działalność Klubu wspomagają


Zadanie w zakresie szkolenia
sportowego dzieci i młodzieży
oraz sportu seniorów,
realizowane jest przy pomocy
finansowej Miasta Lublin

 


Grill Bar









Budowlani Lublin na twitterze Budowlani Lublin na Facebooku Budowlani Lublin RSS

Ostatnie zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj73
Wczoraj103
W tym tygodniu176
W tym miesiącu1273
Łącznie1706453