Ogólnopolski Finał Szkolnej Ligi Tag na Arenie

sobota, 11 czerwca 2016 08:40 Archiwum 2016 - czerwiec 2016
Drukuj

Już po raz drugi w Lublinie odbył się Ogólnopolski Finał Szkolnej Ligi Tag.

Na bocznych boiskach Areny Lublin 9 czerwca 2016 rywalizowało 18 szkół podstawowych z całej Polski.

Klasy IV
1. SP 2 Kasinka Mała
2. SP 4 Ozorków
3. SP 4 Sochaczew
4. SP Bolesławiec
5. SP 1 Poznań
6. SP 30 Lublin
7. SP 22 Częstochowa
8. SP Nieżychowice

Grupa A
SP 5 Bolesławiec – SP 1 Poznań                       2:1
SP 2 Kasinka – SP 5 Bolesławiec                      4:0
SP 2 Kasinka Mała – SP 1 Poznań                     3:1

Grupa B    
SP 4 Ozorków – SP 22 Częstochowa               2:0
SP 4 Sochaczew – SP 30 Lublin                      5:2
SP 30 Lublin – SP 4 Ozorków                         3:5
SP 4 Ozorków – SP 4 Sochaczew                   3:6
SP 4 Sochaczew – SP 22 Częstochowa           4:4
SP 30 Lublin – SP 4 Ozorków                        0:3

Finały:
SP 1 Poznań – SP 30 Lublin                         2:6
SP 2 Kasinka Mała – SP 4 Ozorków               3:2
SP 4 Sochaczew – SP 5 Bolesławiec             4:0
SP 30 Lublin – SP 22 Częstochowa              4:3
SP 4 Ozorków – SP 5 Bolesławiec                4:1
SP 2 Kasinka Mała – SP 4 Sochaczew           3:4

Klasyfikacja końcowa:
1. SP 4 Sochaczew
2. SP 2 Kasinka Mała
3. SP 4 Ozorków
4. SP 5 Bolesławiec
5. SP 30 Lublin
6. SP 22 Częstochowa
7. SP 1 Poznań

Klasy V
1. SP 1 Kasinka Mała
2. SP 1 Leszno
3. SP 4 Bolesławiec  
4. SP 3 Sochaczew
5. SP 40 Lublin
6. SP 22 Częstochowa
7. SP Kurowice
8. SP 10 Gdynia

Grupa A
SP 1 Kasinka – SP 10 Gdynia                         4:1
SP 3 Sochaczew – SP 40 Lublin                     3:7
SP 10 Gdynia – SP 40 Lublin                         2:3
SP 1 Kasinka – SP 3 Sochaczew                    7:2
SP 3 Sochaczew – SP 10 Gdynia                   3:6
SP 1 Kasinka Mała – SP 40 Lublin                   8:4

Grupa B    
SP 1 Leszno – SP Kurowice                           3:6
SP 4 Bolesławiec – SP 52 Częstochowa           3:2
SP Kurowice – SP 52 Częstochowa                 6:2
SP 1 Leszno – SP 4 Bolesławiec                      3:8
SP 4 Bolesławiec – SP Kurowice                     4:2
SP 52 Częstochowa – SP 1 Leszno                 4:5

Finały:
SP 10 Gdynia – SP 52 Częstochowa               9:3
SP 1 Kasinka Mała – SP Kurowice                   5:4
SP 1 Leszno – SP 3 Sochaczew                     4:0
SP 4 Bolesławiec – SP 40 Lublin                     6:2
SP 52 Częstochowa – SP 3 Sochaczew          6:5
SP 10 Gdynia – SP 1 Leszno                         3:4
SP Kurowice – SP 40 Lublin                           5:4
SP 1 Kasinka Mała – SP 4 Bolesławiec             6:1

Klasyfikacja końcowa:
1. SP 1 Kasinka Mała
2. SP 4 Bolesławiec
3. SP Kurowice
4. SP 40 Lublin
5. SP 1 Leszno
6. SP 10 Gdynia
7. SP 52 Częstochowa
8. SP 3 Sochaczew


Klasy VI
1. SP 54 Łódź
2. SP Lubień
3. SP 4 Leszno
4. SP 44 Gdynia
5. SP 52 Częstochowa
6. SP 4 Bolesławiec
7. SP 14 Lublin
8. SP Międzyborów

Grupa A     
SP 54 Łódź  – SP Międzyborów                          5:2
SP 44 Gdynia  – SP 52Częstochowa                   0:8
SP Międzyborów – SP 52 Częstochowa               2:4
SP 54 Łódź  – SP 44 Gdynia                              5:4
SP Międzyborów – SP 44 Gdynia                        5:3
SP 54 Łódź – SP 52 Częstochowa                      2:1

Grupa B    
11.00    SP Lubień – SP 14 Lublin                      4:2
11.15  SP 4 Leszno – SP 4 Bolesławiec               7:2
11.35  SP 4 Bolesławiec – SP 14 Lublin               1:8
11.50  SP 4 Leszno – SP Lubień                         3:4
12.10  SP 4 Leszno – SP 14 Lublin                      2:5
12.25  SP 4 Bolesławiec – SP Lubień                   2:7

Finały:
SP Międzyborów – SP 4 Bolesławiec                    2:3
SP 54 Łódź – SP 14 Lublin                                5:3
SP 4 Leszno – SP 44 Gdynia                              6:3
SP Lubień – SP 52 Częstochowa                       4:1
SP Międzyborów – SP 44 Gdynia                        7:4
SP 4 Bolesławiec – SP 4 Leszno                         1:5
SP 14 Lublin – SP 52 Częstochowa                     4:2
SP 54 Łódź – SP Lubień                                   6:3


Klasyfikacja końcowa:
1. SP 54 Łódź
2. SP Lubień
3. SP 14 Lublin
4. SP 52 Częstochowa
5. SP 4 Leszno
6. SP 4 Bolesławiec
7. SP Międzyborów
8. SP 44 Gdynia