TERMINARZ MECZÓW

Terminarz Ekstraligi sezon 2019

I kolejka – 16/17.03.2019
Budowlani Łódź SA v KS Budowlani Łódź
MKS Ogniwo Sopot v RC Arka Gdynia
MKS Pogoń Siedlce v RzKS Juvenia Kraków
RC Lechia Gdańsk v OKS Skra Warszawa
RC Orkan Sochaczew v KS Budowlani Lublin  17.03.2019 (sobota) godz.: 14:00, ul Warszawska 80

II kolejka – 30/31.03.2019
KS Budowlani Łódź v KS Budowlani Lublin

-30.03.2019 (soota), godz.: 15:00, ul. Górnicza 5
OKS Skra Warszawa v RC Orkan Sochaczew
RzKS Juvenia Kraków v RC Lechia Gdańsk
RC Arka Gdynia v MKS Pogoń Siedlce
Budowlani Łódź SA v MKS Ogniwo Sopot

III kolejka – 06/07.04.2019
MKS Ogniwo Sopot v KS Budowlani Łódź
MKS Pogoń Siedlce v Budowlani Łódź SA
RC Lechia Gdańsk v RC Arka Gdynia
RC Orkan Sochaczew v RzKS Juvenia Kraków
KS Budowlani Lublin v OKS Skra Warszawa

– 06.04.2019 (sobota), godz.:14:00, ul. Krasińskiego 11

IV kolejka – 13/14.04.2019
KS Budowlani Łódź v OKS Skra Warszawa
RzKS Juvenia Kraków v KS Budowlani Lublin

-14.04.2019 (niedziela), godz.: 15:00, ul. Na Błoniach 7
RC Arka Gdynia v RC Orkan Sochaczew
Budowlani Łódź SA v RC Lechia Gdańsk
MKS Ogniwo Sopot v MKS Pogoń Siedlce

V kolejka – 27/28.04.2019
MKS Pogoń Siedlce v KS Budowlani Łódź
RC Lechia Gdańsk v MKS Ogniwo Sopot
RC Orkan Sochaczew  v Budowlani Łódź SA
KS Budowlani Lublin  v RC Arka Gdynia-27.04.2019 (sobota) godz.:14:00, ul. Krasińskiego  11

OKS Skra Warszawa v RzKS Juvenia Kraków

VI kolejka – 04/05.05.2019
KS Budowlani Łódź v RzKS Juvenia Kraków
RC Arka Gdynia v OKS Skra Warszawa
Budowlani Łódź SA v KS Budowlani Lublin – 04.04.2019 (sobota) godz.:13:30 ul. Małachowskiego 5/7, (obiekty MOSiR Łodzianka)
MKS Ogniwo Sopot v RC Orkan Sochaczew
MKS Pogoń Siedlce v RC Lechia Gdańsk

VII kolejka – 11/12.05.2019
RC Lechia Gdańsk v KS Budowlani Łódź
RC Orkan Sochaczew v MKS Pogoń Siedlce
KS Budowlani Lublin v MKS Ogniwo Sopot 11.05.2019 (sobota), godz.:14:00, ul. Krasińskiego 11
OKS Skra Warszawa v Budowlani Łódź SA
RzKS Juvenia Kraków v RC Arka Gdynia

VIII kolejka – 18/19.05.2019
KS Budowlani Łódź v RC Arka Gdynia
Budowlani Łódź SA v RzKS Juvenia Kraków
MKS Ogniwo Sopot v OKS Skra Warszawa
MKS Pogoń Siedlce v KS Budowlani Lublin

– 19.05.2019 (niedziela), godz.: 15:00, ul. Jan Pawła II 6

RC Lechia Gdańsk v RC Orkan Sochaczew

IX kolejka – 01/02.06.2019
RC Orkan Sochaczew  v KS Budowlani Łódź
KS Budowlani Lublin  v RC Lechia Gdańsk –         01.06.2019 (sobota), godz.: 14:00, ul. Krasińskiego 11
OKS Skra Warszawa v MKS Pogoń Siedlce
RzKS Juvenia Kraków v MKS Ogniwo Sopot
RC Arka Gdynia v Budowlani Łódź SA

15.06.2019
Finał : mecz o III miejsce

16.06.2019
Finał : mecz o I miejsce

KSBudowlani Lublin-logo2018-2

Prezes klubu:

Jacek Zalejarz.

Trenerzy:

Stanisław Więciorek – seniorzy

Andrzej Kozak – seniorzy

Jacek Zalejarz – juniorzy

Piotr Choduń – kadeci

Rafał Jadach – młodzicy

Sebastian Berestek – żacy

Andrzej Grochowski – mini żacy

Adres:
ul. Krasińskiego 11
20-709 Lublin

Szkolenie dzieci i młodzieży:
tel.: 509 777 893

Administracja:
tel.: 510 141 406

e-mail do biura Klubu:
budowlanilublin@op.pl

e-mail do admina strony:
rugby@ksbudowlani.com

ks-01
KSBudowlani Lublin-logo2018

KS BUDOWLANI LUBLIN
ul. Krasińskiego 11
20-709 Lublin
e-mail:
budowlanilublin@op.pl

Szkolenie dzieci i młodzieży:
509 777 893
Administracja:
510 141 406

ks-01

Nr konta bankowego: 76 1240 2470 1111 0010 4533 2237

Copyright © Klub Sportowy Budowlani Lublin | Wykonanie strony internetowej: ImpactProject