Noworoczny Mecz Rugby 

Mieszkańcy Barcelony i turyści co roku spotykają się na plaży Sant Sebastiá, by wziąć udział w pierwszej kąpieli w roku. Kibice skoków narciarskich tego dnia śledzą konkurs w ramach Turnieju Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen. Z kolei w Krakowie piłkarze i sympatycy Cracovii biorą udział w tradycyjnym Treningu Noworocznym.
Także lubelskie środowisko rugby zapragnęło mieć swoją tradycję związaną z powitaniem nowego roku. W związku z tym Klub Sportowy Budowlani Lublin zaprasza na organizowany po raz pierwszy w historii Noworoczny Mecz Rugby !
Zostanie on rozegrany 1 stycznia 2020 roku na boisku przy ul. Krasińskiego 11 o godzinie 13:00 (zbiórka o godz.12:30) . Przewidywane są dwie formy gry: bezkontaktowa (touch lub tag) oraz kontakt.
Zapraszamy wszystkich chętnych, obecnych i byłych zawodników i zawodniczki, oldboyów, rodziców zawodników, kibiców i sympatyków rugby do wspólnej zabawy oraz przywitania nowego roku na sportowo i „rugbowo” !
W celu sprawniejszej organizacji zabawy, chętnych prosimy o zgłaszanie się za pośrednictwem aplikacji messenger poprzez klubowy fanpage na FB, lub bezpośrednio do trenera Sebastiana Berestka tel. (509777893) .

Tomasz Maciuszczak