Niestety w dzisiejszym meczu drużyna z Krakowa okazała się silniejsze od lubelskiej ekipy. Nie od dzisiaj wiadomo, że boisko na Krakowskich Błoniach to „niegościnny” teren dla każdego ligowego przeciwnika Juveni. Drużyna „smoków” nawet jeśli na meczach wyjazdowych zalicza nie najlepszy występ tak u siebie często stanowi dla rywali twierdzę nie do zdobycia. I tak było tym razem. Mecz, od pierwszych minut po gwizdku nie układał się po myśli Budowlanych. Atrur Bryl, zawodnik Juveni zdobywa z karnego trzy punkty. Kolejne zdobycz punktowa również idzie na konto gospodarzy, tym razem z przyłożenia Macieja Dorywalskiego i celnego podwyższenia Bryla. Przy stanie 10:0, dzięki dobrej dyspozycji etatowego kopacza drużyny Macieja Grabowskiego zaliczamy punkty z udanej próby kopu na bramkę. Lubelski zawodnik jeszcze w tej połowie meczu powtarza ten wyczyn dwa razy a przeciwnicy w międzyczasie przykładają i podwyższają. Pierwsza część spotkania kończy się wynikiem 17:9. W kolejnej odsłonie meczu niestety nie udaje nam się wyjść na prowadzenie a dla smoków punktują Michał Jurczyński (5), Artur Bryl (2) i Bartłomiej Janeczki (5). Jedyne punkty z przyłożenia dla Lublina zalicza Aleksander Mucha.
Przegrana jest konsekwencją zbyt dużej ilości błędów popełnianych w obronie i to właśnie obrona zespołowa okazuję się jednym z największych mankamentów w naszej grze. Należy dodać, że w każdej połowie graliśmy po 10 minut w osłabieniu z powodu żółtych kartek jakie otrzymują, pierwsze Robizon Kelberashvili a później Patryk Ćwieka. Spotkanie kończy się wynikiem 29:14.

Skład Budowlanych: Oskar Rudziński, Anri Bogveradze (Gabriel Brożek 65’), Robizon Kelberashvili, Bartosz Zabokrzycki (Mazur Marcin 58’), Paweł Nedziółka, Bartosz Szczukocki, Piotr Skałecki, Michał Musur, Wojciech Lubisz (Aleksander Mucha 58’), Paweł Siedlecki, Dawid Tarnawski (Gabriel Brożek 16’ –zmiana czasowa)(Jasiński Patryk 67’), Patryk Ćwieka (Stanisław Wojciechowski 75’), Piotr Psuj, Maciej Grabowski, Stanisław Kasprzak,
Punkty Budowlani: Maciej Grabowski ( 9 pkt.), Aleksander Mucha (5),

Trenerzy: Stanisław Więciorek, Andrzej Kozak
Fizjo.: Wojciech Pogorzelec\