Podziękowania dla Państwa Powała-Niedźwieckich.

W dniu dzisiejszym udostępniamy środowisku rugby i wszystkim zainteresowanym nową odsłonę oficjalnej  internetowej strony sekcji rugby KS Budowlani Lublin.Kontynuacja nowej odsłony strony internetowej nie była by możliwa gdyby, niemal szesnaście lat temu (2.04.2003) , wtedy jeszcze aktywny zawodnik KS Budowlani Lublin  Maciej Powała – Niedźwiecki Jr. nie stworzył pierwszej  wersji oficjalnej strony www.ksbudowlani.com .

Uruchomienie bieżącej odsłony strony internetowej to również zakończenie pracy redakcyjnej dotychczasowych społecznych pracowników. Przez wszystkie te lata pracę  redakcyjną wykonywali Bożena i Maciej Powała-Niedźwieccy, wielokrotnie stojąc na straży poprawności stylistycznej i gramatycznej przekazywanych przez trenerów i działaczy materiałów.

Mając nadzieję na możliwość choćby okazjonalnej współpracy, pragnę Pani Bożenie i  Panom Maciejom w imieniu Zarządu KS Budowlani Lublin, jak i własnym, serdecznie podziękować za dotychczasową pracę w zakresie działań informacyjnych i archiwistycznych na rzecz środowiska rugby w Lublinie.

 

W imieniu Zarządu KS Budowlani Lublin

Jacek Zalejarz