Eliminacje MPJ: KS Budowlani Lublin v KS Budowlani Łódź 54:5

I to jest to Panowie! Juniorom Budowlanych Lublin gra szła jak trzeba, zresztą wystarczy zobaczyć wynik…..Wprawdzie na początku meczu wprawili nas w niejakie zakłopotanie….ale…wynik mówi wszystko….
Wynik powala:54:5 (22:5), moim jednak zdaniem łodzianie zasłużyli na wielkie brawa. Grali ambitnie. Zresztą pierwsze 10 minut meczu wyglądało tak, że będzie punkt za punkt. Potem Budowlani Lublin ruszyli z kopyta. I były bardziej lub mniej spektakularne punkty…
– Zwycięstwo cieszy, ale pierwsza połowa była wyrównana. Łódź zaskoczyła naszą drużynę agresywną obroną, na którą sami zawodnicy nie potrafili odpowiednio zareagować,. Na szczęście indywidualne umiejętności, aby do przerwy wyraźnie prowadzić – mówią trenerzy dodając, że po przerwie gra była już bardziej poukładana. – Zobaczyliśmy kilka ciekawych akcji. Teraz tylko solidny trening na finały.
Juniorzy jadą jeszcze do Gdyni, gdzie w pierwszy weekend czerwca zagrają z Arką. W połowie zaś miesiąca czerwca odbędzie się w Sochaczewie finał juniorskich rozgrywek.