Zawodnicy Budowlanych Lublin Dominik Tomaszewski i Paweł Siedlecki wystąpili w meczu młodzieżowej reprezentacji Polski w rugby. Polacy w eliminacjach Mistrzostw Europy do lat 20 przegrali na wyjeździe ze Szwajcarią 25:27 (11:19).
Obaj lublinianie pojawili się w pierwszym składzie drużyny prowadzonej przez Grzegorza Kacałę. Siedlecki na boisku spędził 50 minut. Tomaszewski plac gry opuścił w 71.minucie spotkania.

W Yverdon-les-Bains spotkały sie dziś także seniorskie reprezentacje Szwajcarii i Polski. Scenariusz potyczki rozgrywanej w ramach Rugby Europe Trophy był dokładnie odwrotny. Biało-czerwoni przegrywali do przerwy (6:13),by ostatecznie wygrać 23:20. W tym meczu liczyliśmy na reprezentacyjny debiut Oskara Rudzińskiego, który znalazł się w meczowej kadrze. Nasz 20-letni zawodnik pierwszej linii młyna cały mecz spędził jednak na ławce rezerwowych i na dołączenie do grona reprezentantów kraju, którzy sportowo dorastali ma boisku przy ul. Krasińskiego w Lublinie musi jeszcze poczekać. Pelne spotkanie rozegrał inny wychowanek Budowlanych, obecnie grający w Pogoni Siedlce Grzegorz Szczepański.